Názory účastníků na kurz

 • Super kurz, který se bude líbit každému, kdo rád cestuje a neboji se nových zkušeností. Spousta zajímavosti a užitečného info a zábavné formě.

  Olga Rembish
 • Úlet! Takové kvantum informací o nákupu letenek a ubytování za co nejlepší cenu, chronologicky seřazených a navzájem propojených, mě vážně dostalo. Petr má skvěle připravenou prezentaci, kterou navíc dále doplňuje o nově získané informace od účastníků předešlých kurzů. Potěšilo mě, že veškeré materiály (prezentace v Prezi, PDF i soupis odkazů) posílá na e-mail, takže jsem si v klidu mohl zapisovat spíše drobnosti a plně se věnovat poslouchání. Myslím si, že kurz rozhodně není jen pro mladé geeky, ale může se skvěle hodit jako dárek rodičům.

  Jakub Skupin
 • Kurz byl naprosto dokonalý. Nabízí spousty užitečných informací ze všech možných úhlů. Každý si tam najde to svoje, co může použít. Nejen pro mladé nezávislé cestovatele. Jako obrovskou výhodu vidím to, že si člověk nemusí dělat poznámky, protože všechny informace jsou pak účastníkům v přehledné formě poslány. Ani velké množství účastníků není na škodu, protože každý dostane svůj prostor, ať už přímo na přednášce nebo po kurzu při osobnějším pokecu v hospůdce.

  Věra Hejlová
 • Kurz je plný neuvěřitelných tipů a triků pro kohokoli a za ten peníz je to směšné. Ušetříte kvůli tomu desetitisíce za život.

  Vojtěch Král
 • Bylo vidět, že má hromadu znalostí podložených zkušenostmi, a že mimo to co nám říkal, má ještě hodně znalostí z této oblasti v záloze. Prezentace byla skvěle připravená

  Milan Miky Škoda
 • Kurz mě velmi příjemně překvapil. Zjistil jsem spoustu nových skvělých informací, které mi ušetří spousty času a peněž.

  David Lörincz
 • Pro absolutní nováčky super věc. Přehled stránek naprosto úžasný, tipy, jak nezabít hledáním letenek půlku života také. Pro trošku, řekněme, zkušenějšího vyhledávače letenek (můj případ) to bylo trochu zklamání, (spíše v tom smyslu, že žádný zázračný způsob neexistuje a že všechny možnosti které zná, jsou konečné), ale sekce o ubytování a jiných tipech to skvěle vynahradila. Místnost byla poměrně stísněná, na daný počet účastníků.

 • Velmi přínosný kurz, ze kterého si návštěvník může vzít mnoho cenných rad. Oceňuji přístup k materiálům i po skončení kurzu, takže opuštěním výukové místnosti kurz zdaleka nemusí končit. Kurz zcela splnil mé očekávání

  Jakub Stejskal
 • I když možná některé věci znáte, určitě je neznáte všechny a hlavně je dostanete v komplexním balíčku, který vám pomůže si uvědomit spoustu věcí a dát je dohromady. Kurz splnil mé očekávání, dozvěděl jsem se spoustu dobrých tipů.

  Ondřej Svoboda
 • Skvělej kurz! Šel jsem na něj s tím, že jsem cestovatelskej guru a po pár minutách jsem koukal s pusou otevřenou kolik toho ještě nevím. Pár tipů a fíglů chci využit ještě teď tohle léto.

  Luděk Jando
 • Skvělý kurz, budu ho doporučovat kamarádům. Kurz rozhodně předčil mé očekávání: nevěděl jsem, že je tolik věcí, které nevím :-)

  Tomáš Tatranský

Opravdu chceš zažít travel hacking?

Nejoblíbenější kurz na naucmese.cz