Pár názorů na kurz

Skvely kurz. Vrele doporucuji kazdemu. Zmenite pak uplne pohled na cestovani !!! 🙂

Tomáš Tatranský

Tři hodiny na tu spoustu informací, které má lektor připraveny, skoro nestačí. I ti zkušenější cestovatelé si mohou odnést nové užitečné informace a tipy pro další cesty. Není třeba si dělat poznámky, vše je po skončení kurzu pro jeho absolventy k dispozici i v online formě. Určitě doporučuji.

Lucia Heverová

Skvělý kurz, budu ho doporučovat kamarádům. Kurz rozhodně předčil mé očekávání: nevěděl jsem, že je tolik věcí, které nevím 🙂

Jitka Janesova

Skvělý, skvělý, skvělý….děsně se těším, až si za pomocí Petrových tipů pořídím letenku, zamluvím bydlení a vyrazím do světa.

Ivana Kořínková

Více než tři hodiny nabité informacemi zdaleka nejen o cestování, spousta tipů se dá využít i pro jiné příležitosti. Zkrátka: „možnosti tu sou…“ Doporučuju

Pavel Ovesný

Bezva. Hodně pomohlo, hodně mi to dalo, teď už čekám jen na slíbené odkazy, abych mohla začít hledat naplno.

Tina Landová

Skvělý. Že se dají sehnat levné letenky při akcích aerolinek a že se občas objevují chyby v systému jsem věděl, ale tady jsem se dozvěděl mnoho konkrétních postupů a tipů. Že se ale dá sehnat i krásně levné ubytování mě nikdy nenapadlo. Vše bylo doprovázeno konkrétními příklady a Petrovými zkušenostmi. Pro mě velký přínos 😉 PS: A pokurzové posezení rovněž příjemné 🙂

Marek Uličný

Určitě dobře investovaný čas i peníze. Získal jsem spoustu tipů a doporučení na triky/služby, o kterých jsem nevěděl. Věřím, že i kdybych nakonec využil jen zlomek informací z kurzu, pořád bude cestování zajímavější a hlavně levnější.

František Pác

I když možná některé věci znáte, určitě je neznáte všechny a hlavně je dostanete v komplexním balíčku, který vám pomůže si uvědomit spoustu věcí a dát je dohromady. Kurz splnil mé očekávání, dozvěděl jsem se spoustu dobrých tipů.

Ondřej Svoboda

Na kurz travelhackingu jsem šel s jistými pochybnostmi, jestli mi po pěti letech, co se zajímám o nízkorozpočtové cestování, přinese něco nového. Ale jsem hrozně rád, že jsem se kurzu zúčastnil, protože jsem se dozvěděl plno zajímavých a hlavně užitečných tipů, ke kterým bych se jinak těžko dostával. Kurz můžu vřele doporučit i všem, co si myslí, že toho ví o cestování hodně – určitě se i vy naučíte a dozvíte něco nového. Díky Petře!

Jan Miřacký – Zirhamia

Tento kurz vám dá křídla a to téměř doslova. Díky informacím, které se tu dozvíte, se jen utvrdíte v tom, jak je dnešní doba úžasná. Možnosti, které máme jsou neskutečné. Nejde jen o informace, které se na kurzu dozvíte, ale také vás absolvování ohromně nabije energií. Alespoň já to tak mám. Cestujte! To, co vám cestování dá, je v porovnání s tím, kolik za něj zaplatíte neskutečné.

Evžen Kalousek

Kurz naprosto předčil má očekávání. Lektor byl perfektně připraven, teoretický základ obohacoval konkrétními příklady a vtípky pro odlehčení. Navíc má skvěle zpracované stránky s touto tématikou, ke kterým dostal každý účastník heslo. Tohle je pro mě osobně skvělý benefit, protože informací na kurzu bylo opravdu hodně.

Helena Hejnová

Opravdu chceš zažít travel hacking?

Nejoblíbenější kurz na naucmese.cz